Terminal mobilny V2s PLUS Scanner & NFC - Wireless Data POS System
- Komunikacja bezprzewodowa: WiFi
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura robocza: -10 ~ 50
- Temperatura przechowywania: -20 ~ 60
- Rodzaj druku: Termiczny
- Pełna specyfikacja
Inteligentny terminal mobilny - SUNMI V2 PLUS
Dostawa
Możemy skanować kody kreskowe i drukować etykiety wysyłkowe za pomocą jednego V2s PLUS w terenie - nie ma już potrzeby noszenia ze sobą PDA ORAZ drukarki Bluetooth.
Magazynowanie
Możemy zbierać i przesyłać informacje o artykułach oraz drukować etykiety artykułów z rzędu za pomocą V2s PLUS po odłożeniu, dzięki czemu stan zapasów jest zawsze aktualny.
Sprzedaż loterii
V2s PLUS sprawia, że loteria jest bardziej mobilna i łatwa. Jego kompaktowa konstrukcja pozostawia również więcej miejsca na towary, a tym samym większe zyski, na ladzie kasowej.
Sprzedaż
Dzięki V2s PLUS możemy szybko i bez wysiłku poznać informacje o produktach i promocjach. A klienci mogą skanować, aby zapłacić, zamiast czekać w długiej kolejce do kasy.
Produkuj hurtowo
Po prostu używamy V2s PLUS do mobilnego kasowania i drukowania paragonów (o szerokości do 80 mm) jako faktur w sprzedaży hurtowej produktów. Szybkie i wygodne.
Wbudowana drukarka 80 mm. Bez żonglerki, bez kłopotów.
Po raz pierwszy firma SUNMI zintegrowała drukarkę 80 mm z terminalem mobilnym, na nowo definiując możliwości urządzenia przenośnego. Teraz masz dodatkowy czynnik zwiększający produktywność.
Ekran o przekątnej 6,22 cala z wycięciem w kształcie kropli wody. Szerszy. Doskonałe wrażenia wizualne.
Szybki przedni aparat.
Mniejszy aparat przedni bez kompromisów w zakresie ostrości i szybkości rozpoznawania. Wygodne narzędzie do identyfikacji pracowników i płatności z wykorzystaniem rozpoznawania twarzy.
Uchwyć więcej dzięki tylnej kamerze HD.
13 MP dla Ciebie. Dzięki tylnemu aparatowi możesz przyjmować płatności oparte na kodach kreskowych, aby poprawić obsługę płatności cyfrowych. W razie potrzeby możesz również wykonać zdjęcia próbne za pomocą aparatu.
Na dyżurze, całą dobę.
Wymienna bateria o dużej pojemności 7,7 V/3500 mAh. Wbudowany inteligentny układ jest wyposażony w algorytm SUNMI, który wydłuża żywotność baterii.
- 14 dni - tryb czuwania
- Ponad 16 godzin - ciągłe użytkowanie
Zdobywca nagrody Red Dot Design Award.
Możliwości biznesowe z projektowaniem zorientowanym na użytkownika.
- Pomarańczowe przyciski dla odrobiny witalności i łatwości użytkowania. Poziom naładowania baterii na pierwszy rzut oka ze wskaźnikiem LED.
- Tylko 16,5 mm w najcieńszym miejscu.
- 535 g Lżejsza niż butelka wody.
- Półprzezroczysta pokrywa drukarki z metalowymi paskami, aby zawsze widzieć poziom roleki papieru bez uszczerbku dla konstrukcji urządzenia.
- Wyreguluj stabilizator rolki papieru, aby załadować rolki drukarskie o szerokości od 60 do 80 mm.
- Łatwo otwórz pokrywę drukarki za pomocą specjalnie zaprojektowanej klamry, zapobiegając przypadkowemu otwarciu podczas użytkowania.
Obsługiwane trzy typy drukowania dla większej elastyczności.
- Drukowanie paragonów
Dzięki niewielkim rozmiarom V2s PLUS jest idealnym urządzeniem do użytku na blacie lub w podróży, spełniając codzienne potrzeby w zakresie drukowania w handlu detalicznym lub gastronomii. - Drukowanie etykiet
Najlepszy wybór dla logistyki. Przestań wybierać między drukarką a PDA. Jedno urządzenie wystarczy do odbioru przesyłki lub stworzenia etykiety na wyciągnięcie ręki. - Druk czarnego znaku
Nie ma potrzeby kupowania terminala stacjonarnego. V2s PLUS sprawia, że Twoja firma loteryjna jest bardziej mobilna.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | WiFi |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Prędkość druku (maks.) | 80 |
| Kody kreskowe | 2D |
| Zainstalowana pamięć ROM | 32 |
| Parametry drukowania |
|
| Złącza | nanoSIM |
| Moc głośników | 1* 1.2W |
| Wymiary | 237.2 x 100.91 x 63mm |
| Waga | 535 |
| Zasilanie |
|
| Taktowanie procesora | 2 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 3 |
| Procesor | Cortex-A53 Octa-Core (4*2.0GHz+4*1.5GHz) |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Kamera internetowa | 13,0 MPix |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 6.22'' |
| Rozdzielczość | 1520 x 720 HD+ |
| System operacyjny | Sunmi OS |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Data Act | Link oraz Link |
| Waga | 833 kg |
|---|---|
| Wymiary | 80 x 105 x 240 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |