Terminal D3 Mini 10,1 A11 3/32GB Wifi 4G Scanner
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C~40°C
- Temperatura przechowywania: -20°C ~ 60°C
- Złącza: 3 x USB 2.0
- Rodzaj druku: Termiczny
- Pełna specyfikacja
Rozmiar MINI, mocne wnętrze.
Przyspiesz swoje operacje dzięki sześciordzeniowemu procesorowi Qualcomm, 3 GB RAM + 32 GB ROM. Szybka reakcja i ładowanie pamięci podręcznej dzięki dużej prędkości odczytu i zapisu UFS 2.2. Wersja 58 mm ma wbudowaną baterię, która zapewnia 4 godziny pracy.
Atrakcyjny wizualnie, uwzględniający ergonomię.
D3 MINI jest niewielki, lekki i wyposażony w ekran o przekątnej 10,1 cala, co pozwala zaoszczędzić więcej miejsca. Ergonomicznie nachylony ekran główny został również zaprojektowany z myślą o lepszym doświadczeniu użytkownika.
Niezawodność i wygoda w założeniach projektowych.
Łatwy do usunięcia i konserwacji dzięki modułowej konstrukcji. Dodano gumowe uszczelki chroniące drukarkę przed kurzem, cieczami i innymi ciałami obcymi.
Dostosuj swoje urządzenie do swojej marki.
Zastosuj logo i kolor marki na urządzeniu, aby pokazać osobowość swojej marki.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | 3 x USB 2.0 |
| Rodzaj druku | Termiczny |
| Prędkość druku (maks.) | 100 |
| Kody kreskowe | 1D |
| Zainstalowana pamięć ROM | 32 |
| Parametry drukowania |
|
| Moc głośników | 3W |
| Wymiary | 250 x 213 x 91 mm |
| Waga | 1.1 |
| Zasilanie | Zasilacz
Bateria
|
| Taktowanie procesora | 2.4 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 3 |
| Procesor | Qualcomm hexa-core |
| Kamera internetowa | Brak |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Bluetooth |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 10.1'' |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 (WXGA) |
| System operacyjny | Sunmi OS |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Waga | 2065 kg |
|---|---|
| Wymiary | 130 x 235 x 285 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |