Terminal D2s KDS, Android 11, 15.6 cali, 4/64GB, PoE
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: 0°C - 40°C
- Temperatura przechowywania: -20°C - 60°C
- Złącza: microUSB
- Zainstalowana pamięć ROM: 64
- Pełna specyfikacja
Sunmi D2s KDS Kitchen Display System
Zwiększona wydajność BOH
Pozbądź się papieru i zwiększ wydajność swojej restauracji BOH Zith Sunmi D2s KDS. Zamówienia złożone przed domem (FOH) zostaną przesłane bezpośrednio na tyły domu (BOH) ekrany KDS. Koniec z błędnymi lub utraconymi zamówieniami i większa wydajność.
Dotknij i gotowe
Wystarczy sprawdzić bilety na pojemnościowym ekranie wielodotykowym FHD o przekątnej 15,6 cala i dotknąć, aby zmienić status biletu mokrą ręką lub dłonią w rękawiczce.
Ochrona uszczelnienia
Dzięki szczelnej obudowie D2s KDS jest wodoodporny zgodnie z normą IP55 i można go łatwo wyczyścić. Jest doskonale przystosowany do gorących, wilgotnych i tłustych środowisk kuchennych.
Łatwa instalacja i obsługa
Kompatybilny z uchwytem VESA. Montaż na ścianie, na słupie, na ramieniu. Twoja kuchnia, Twój wybór.
Możesz ustawić D2s KDS na automatyczne uruchamianie po podłączeniu do źródła zasilania.
Zasilanie przez Ethernet. Zmniejsz zapotrzebowanie na okablowanie, podłączając się do sieci i zasilając urządzenie jednym kablem.
Pionowe lub poziome. Dopasuj ekran KDS do swojej kuchni.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Złącza | microUSB |
| Zainstalowana pamięć ROM | 64 |
| Moc głośników | 3W |
| Wymiary | 381.51 x 251.21 x 40.58 mm |
| Waga | 1.69 |
| Taktowanie procesora | 1.8 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 |
| Procesor | Cortex-A55 quad-core |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Kamera internetowa | Tak |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 15.6" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| System operacyjny | Android |
| Kolor | czarny |
| Data Act | Link oraz Link |
| Waga | 2780 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 340 x 435 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |