Terminal CPad 8.7 cala A14 8+ 128GB
- Wymagania środowiskowe:
- Temperatura pracy: od -10 do 50°C
- Temperatura przechowywania: od -20 do 60°C
- Wilgotność pracy: od 5% do 95% bez kondensacji
- Zainstalowana pamięć ROM: 128
- Złącza: POGO PIN
- Pełna specyfikacja
Jeden PAD do różnorodnych zastosowań.
Stworzony dla handlu detalicznego, gastronomii, usług i innych branż.
Restauracja
Zmień sposób działania swojej restauracji dzięki wszechstronnym akcesoriom CPad. Usprawnij meldowanie personelu, zamawianie przy stoliku i za pośrednictwem urządzeń mobilnych, płatności i zarządzanie kuchnią wszystko w jednym rozwiązaniu, aby zwiększyć wydajność.
Handel detaliczny
W połączeniu z zewnętrznym skanerem, CPad umożliwia klientom szybkie sprawdzanie cen, a akcesoria stacjonarne upraszczają realizację członkostwa i finalizację transakcji, poprawiając ogólne wrażenia z zakupów i wydajność.
Hotel
Nasza oferta akcesoriów zapewnia bezproblemowe meldowanie i usprawnioną obsługę pokoju, ułatwiając obsługę personelu i uprzyjemniając czas gościom.
Fabryka
Pożegnaj się z nieporęcznym sprzętem i zacznij korzystać z wydajnej inwentaryzacji, zarządzania magazynem i kontroli linii produkcyjnej, osiągając nowy poziom wydajności.
Wi-Fi 6E i Hyper Wi-Fi oraz podwójna antena
Obsługuje częstotliwości 2,4 GHz, 5 GHz i 6 GHz, zapewniając nieprzerwaną łączność, zapewniając stabilne połączenie sieciowe nawet przy wielu podłączonych urządzeniach.
Bluetooth 5.3 i protokół SUNMI Exclusive
Funkcje Bluetooth 5.3 o niskim zużyciu energii (BLE) i dużym zasięgu umożliwiają stabilne połączenia na bardzo duże odległości przy wyjątkowej efektywności energetycznej. W połączeniu z unikalnym, bezpiecznym protokołem transmisji SUNMI, gwarantuje to zerową utratę danych podczas drukowania.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sunmi |
|---|---|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Zainstalowana pamięć ROM | 128 |
| Złącza | POGO PIN |
| Moc głośników | 2W |
| Wymiary | 211.9 x 134.2 x 12.4mm |
| Waga | 384 |
| Zasilanie |
Zasilacz
|
| Taktowanie procesora | 2.4 |
| Zainstalowana pamięć RAM | 8 |
| Procesor | Octa-core |
| Czytnik kart pamięci | microSD |
| Kamera internetowa | 8,0 MPix |
| Audio | Tak |
| Interfejs sieciowy | NFC |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 8.7" |
| Rozdzielczość | 1340 x 800 |
| System operacyjny | Sunmi OS |
| Kolor | czarny |
| Waga | 741 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 x 235 x 155 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |