telewizory
Telewizor QLED 65 cali 65QA5D63DG
- Model:
65QA5D63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 567,00 zł / szt
3 157,41 zł brutto
65QA5D63DG
Telewizor stworzony dla TRU life
Technologia TRU Picture firmy Toshiba umożliwia płynne, bardziej szczegółowe oglądanie, skalowane do najwyższej rozdzielczości, niezależnie od zawartości. Cokolwiek zobaczysz, zadbamy o to, żeby wyglądało dobrze.
Rozmawiaj
Ułatw sobie życie, sterując telewizorem za pomocą głosu. Dzięki naszej ofercie zyskujesz elastyczność korzystania z Asystenta Google. Po prostu połącz się z ulubionym urządzeniem i rozpocznij eksplorację.
Poczuj przejrzystość obrazu 4K UHD
4K oznacza wyraźniejszy obraz. Więcej pikseli na ekranie, ostrzejsze obrazy z większą szczegółowością niż standardowe HD.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 65QA5D63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 24 |
| Wysokość z podstawą | 876 |
| Głębokość z podstawą | 285 |
| Waga z podstawą | 21.6 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Kontrast statyczny | 1 300:1 |
| System TV | Android TV |
| Obraz | Micro Dimming |
| Jasność | 350 |
| Czas reakcji | 8 |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 51 |
| Waga | 21.2 |
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 836 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1453 |
| Głębokość | 74 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Waga | 30000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1630 x 190 x 1070 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |