telewizory
Telewizor QLED 50 cali 50QA2363DG
- Model:
50QA2363DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 366,70 zł / szt
1 681,04 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 50QA2363DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 712 |
| Głębokość z podstawą | 259 |
| Waga z podstawą | 9.75 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| System TV | Android TV |
| Obraz | Wide Color Gamut |
| Jasność | 250 |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 54 |
| Waga | 9.45 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 648 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1120 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | Analogowy, DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 1 x RJ-45 LAN, 1 x Optical |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Waga | 12500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1195 x 145 x 730 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |