telewizory
Telewizor QLED 50 cali 50C655
- Model:
50C655
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 590,10 zł / szt
1 955,82 zł brutto
50C655
QLED
Ultra wysokie kolory QLED.
4K HDR
Niezrównana czerń, wiekszy kontrast i żywe kolory.
Motion Clarity
Dla lepszej płynności obrazu.
Obsługa wielu formatów HDR
Niesamowite kolory niezależnie od źródła.
Game Master 3.0
Twoje zoptymalizowane wrażenia z gry.
Dolby Atmos
Prze wielowymiarowy dźwięk przeniesie Cię w głąb historii.
Google TV
Twoja ulubiona rozrywka z Google TV.
Google Assistant
Usłyszy Cię nawet bez pilota głosowego.
Specyfikacja techniczna
| Producent | TCL |
|---|---|
| Model | 50C655 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 709 |
| Głębokość z podstawą | 297 |
| Waga z podstawą | 8.8 |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Obraz | UHD Upscaling |
| System TV | Google TV |
| Jasność | 450 |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 65 |
| Waga | 8.6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Quad Core |
| Wysokość | 646 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1111 |
| Głębokość | 8 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 12500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 760 x 130 x 1250 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |