Telewizor QLED 43 cale 43QV3F63DG
- Model:
43QV3F63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Telewizor Toshiba QV3F Series
- VIDAA dostarcza swoim użytkownikom najlepsze treści globalne i lokalne, zapewniając przy tym łatwość obsługi produktu!
- Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
- Wszystko, co musisz wiedzieć o Disney+. Znajdziesz tu najwspanialsze historie Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic i Star. Odkryj jeszcze więcej powodów, dla których warto pokochać Disney+.
Telewizor z głośnikami stereo skierowanymi w dół i przetwarzaniem dźwięku Dolby Atmos zapewni zapierający dech w piersiach dźwięk o imponującej czystości, bogactwie, szczegółowości i głębi. Konsument może doświadczyć Dolby Atmos w kinie i uzyskać to samo doświadczenie Dolby Atmos w domu, jak żadne inne rozwiązanie dźwiękowe.
Dzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision znajdziesz się w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany przez filmowców na całym świecie format zapisu wideo HDR wykorzystujący metadane do odczytu i dokładnego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV.
Funkcja TRU Resolution automatycznie poprawia wyświetlanie treści o jakości niższej niż 4K, byś mógł się cieszyć ulubionymi filmami i serialami w jak najwyższej rozdzielczości.
Funkcja TRU Flow tworzy dodatkową klatkę obrazu między istniejącymi, by zapewniać płynniejsze odtwarzanie dynamicznych scen. To tryb doskonały do oglądania wydarzeń sportowych i filmów.
Poznaj nowy telewizor Toshiba QLED. Ciesz się wysoką, realistyczną jakością obrazu i dłuższą żywotnością telewizora przy maksymalnej wydajności. Telewizor QLED zapewnia głębszą czerń oraz bardziej nasycone, i dokładniejsze kolory.
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1045 x 165 x 660 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 43QV3F63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 615 |
| Głębokość z podstawą | 235 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Obraz | HDR10, TRU Flow |
| System TV | VIDAA |
| Jasność | 320 |
| System dźwięku | Dolby Audio |
| Pobór mocy | 42 |
| Waga | 8.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 561 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 965 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | Analogowy, DVB-S |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0, 3 x HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |