telewizory
Telewizor QLED 43 cale 43QV3463DG
- Model:
43QV3463DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 5 w magazynie
1 190,10 zł / szt
1 463,82 zł brutto
Telewizor Toshiba 43QV3463DG
- Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie.
- Dzięki naszym telewizorom Toshiba z systemem Dolby Vision znajdziesz się w samym centrum akcji. Dolby Vision to preferowany przez filmowców na całym świecie format zapisu wideo HDR wykorzystujący metadane do odczytu i dokładnego przeliczania właściwego poziomu jasności dla każdej klatki obrazu TV.
- Zobacz, co obecnie ogląda świat - od najgorętszych teledysków po popularne gry, filmy, programy, wiadomości, naukę, fitenss i nie tylko.
- VIDAA dostarcza swoim użytkownikom najlepsze treści globalne i lokalne, zapewniając przy tym łatwość obsługi produktu!
- Doświadcz rodzaj dźwięku, jaki normalnie można usłyszeć tylko w kinie. Ciesz się autentycznie brzmiącymi dialogami i usłysz więcej z akcji toczącej się na ekranie dzięki Dolby Audio.
- Ułatwia rozszerzenie odsłuchu dźwięku przestrzennego, zapewniając przede wszystkim percepcję kanałów wysokich, bez konieczności używania dodatkowych głośników. DTS uzyskuje dźwięki otoczenia 3D natywnie bez procesu konwersji dźwięku z 2D na 3D.
- Poznaj nowy telewizor Toshiba QLED. Ciesz się wysoką, realistyczną jakością obrazu i dłuższą żywotnością telewizora przy maksymalnej wydajności. Telewizor QLED zapewnia głębszą czerń oraz bardziej nasycone, i dokładniejsze kolory.
- Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
| Waga | 11500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1050 x 165 x 665 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 43QV3463DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 615 |
| Głębokość z podstawą | 235 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Obraz | UHD Upscaling |
| System TV | VIDAA |
| Jasność | 250 |
| System dźwięku | Dolby Audio |
| Waga | 8.5 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 561 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 965 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |