telewizory
Telewizor QLED 43 cale 43C645
- Model:
43C645
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 633,50 zł / szt
2 009,21 zł brutto
Telewizor QLED 43 cale 43C645
QLED
Wyjątkowe kolory dzięki technologii QLED.
4K HDR PRO
Niezrównana czerń, większy kontrast i żywe kolory
Obsługa wielu formatów HDR
Niesamowite kolory niezależnie od źródła.
Game Master 2.0
Optymalny wybór dla graczy
HDMI 2.1
ALLM
Graj bez opóźnień.
Dolby Atmos
Przez wielowymiarowy dźwięk przeniesie Cię w głąb historii.
Google TV
Twoja ulubiona rozrywka z Google TV.
Asystent Google
Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania. Wydawaj mu polecenia.
| Waga | 9300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 1090 x 650 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TCL |
|---|---|
| Model | 43C645 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 609 |
| Głębokość z podstawą | 186 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| Funkcje | Odtwarzanie napisów |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Obraz | Micro Dimming |
| System TV | Google TV |
| Jasność | 300 |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 53 |
| Waga | 6.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Quad Core |
| Wysokość | 560 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 959 |
| Głębokość | 8 |
| Panel | QLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Gniazda we/wy | 1 x SPDIF out |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |