telewizory
Telewizor LED 55 cali 55WIPLAY6301-U
- Model:
55WIPLAY6301-U
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 12 w magazynie
1 130,27 zł / szt
1 390,23 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Allview |
|---|---|
| Model | 55WIPLAY6301-U |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 771.1 |
| Głębokość z podstawą | 258 |
| Funkcje | Automatyczne skanowanie kanałów |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Obraz | HDR10 |
| System TV | WebOS LG |
| Kontrast statyczny | 5 500:1 |
| Jasność | 250 |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 63 |
| Waga | 9 |
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 704.6 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1225.3 |
| Głębokość | 80.6 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1333 x 130 x 820 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |