telewizory
Telewizor LED 55 cali 55UA5D63DG
- Model:
55UA5D63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 667,00 zł / szt
2 050,41 zł brutto
55UA5D63DG
- Wyobraźnia się urzeczywistnia. Odkryj prawdziwą moc wyjątkowej jakości obrazu, ulepszonego kontrastu oraz bardziej harmonijnego i naturalnego ruchu na ekranie. Dzięki procesorowi TRU Picture Engine możesz cieszyć się żywymi obrazami, cokolwiek wyświetlasz - w tym telewizją na żywo i nagraniami w jakości Full HD i HD.
- Wszystkie nasze telewizory 4K HDR, odznaczone logo 4K HDR Ultra HD, obsługują i wiernie wyświetlają treści w rozdzielczości 4K HDR w ich pełnej krasie.
- Współpracując z Onkyo, Toshiba tworzy telewizory zapewniające dźwięk najwyższej próby. Nasze telewizory wyposażone są w głośniki Onkyo, co pozwala im emitować jeszcze wyraźniejszy dźwięk, niezależnie od tego, czy jest to muzyka czy dialogi. Zestrojone przez inżynierów Onkyo głośniki stworzono, by zapewnić realistyczny dźwięk, który będzie dobrze słyszalny z każdego miejsca w pomieszczeniu.
- Google Play to Twoja nieograniczona rozrywka. Łączy w sobie całą ulubioną rozrywkę i pomaga odkrywać ją na nowe sposoby, zawsze i wszędzie.
- Przesyłaj strumieniowo swoją ulubioną rozrywkę z telefonu, tabletu lub laptopa do telewizora.
- Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
- Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals.
| Waga | 18500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 x 1330 x 850 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 55UA5D63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 751 |
| Głębokość z podstawą | 245 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| System TV | Android TV |
| Obraz | UHD Upscaling |
| Jasność | 350 |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 64 |
| Waga | 15 |
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 711 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1234 |
| Głębokość | 69 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Optical |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |