Telewizor LED 55 cali 55PUS8009/12
- Model:
55PUS8009/12
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
55PUS8009/12
Telewizor 4K Ambilight
Daj się wciągnąć dzięki bogatemu w funkcje telewizorze z technologią Ambilight! Świetny obraz, realistyczny dźwięk Dolby Atmos i płynna rozgrywka. Niezależnie od tego, co oglądasz lub w co grasz, funkcja Ambilight zapewnia emocje, których nie doznasz podczas zwykłego nocnego seansu.
Żywe kolory i jasny, niezwykle ostry obraz
Telewizor LED 4K (UHD) z jasnym obrazem i funkcją Ambilight pozwoli Ci czerpać wyjątkową radość z oglądanych programów. Silnik Philips Pixel Precise Ultra HD w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest niezwykle ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. To gwarancja najlepszych możliwych wrażeń z oglądania.
Gotowy do gry. VRR i niskie opóźnienie wejścia na dowolnej konsoli
Złącze HDMI VRR pozwala w pełni korzystać z możliwości konsoli dzięki szybkiej rozgrywce i płynnej grafice. Ustawienie małego opóźnienia aktywuje się automatycznie po włączeniu konsoli. Tryb gry systemu Ambilight sprawia, że emocje są jeszcze intensywniejsze.
Bezproblemowo łączy się z inteligentnymi sieciami domowymi
Bezproblemowa zgodność z Matter i Control4 oznacza, że ten telewizor 4K Ambilight można łatwo zintegrować z istniejącą siecią inteligentnego domu.
Zanurz się w tym, co kochasz. Telewizor Ambilight.
Telewizory z funkcją Ambilight to jedyne telewizory z wbudowanym oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając Cię w aureoli kolorowego światła. Twój telewizor wydaje się większy, a Ty bardziej zagłębiasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS
Dzięki naszej inteligentnej platformie TV TITAN OS szybko i łatwo znajdziesz ulubiony program. Kochasz seriale? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. A jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, np. filmy akcji lub dramaty, i wyświetlać rekomendacje z najlepszych usług strumieniowych - wszystkie w jednym miejscu.
Dolby Atmos - kinowa jakość dźwięku
Dolby Atmos zapewnia głębsze doznania, umieszczając dźwięki w przestrzeni wokół odbiorcy i nad nim. Czy jest to przelatujący nad głową statek kosmiczny, czy kroki osoby skradającej po cichu za Tobą, będziesz w samym centrum akcji.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Ten telewizor Ambilight ma ma elegancki, dyskretny wygląd, a funkcji Ambilight można użyć do stworzenia natychmiastowego nastrojowego oświetlenia, gdy ekrany są wyłączone. Pilot do telewizora jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu, nasze opakowania są wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu z certyfikatem FSC, a wkładki są drukowane na papierze pochodzącym z recyklingu.
Smukły telewizor o eleganckim, atrakcyjnym wyglądzie.
Zgodność z systemami Matter i Control4.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 55PUS8009/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 737 |
| Głębokość z podstawą | 255 |
| Waga z podstawą | 10.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Funkcje | Zegar |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Obraz | Ambilight |
| System TV | TITAN OS |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 51 |
| Waga | 10.1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Wysokość | 715 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1226 |
| Głębokość | 88 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 1 x Satellite |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 22000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1400 x 160 x 850 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |