telewizory
Telewizor LED 50 cali 50PUS8079/12
- Model:
50PUS8079/12
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 043,40 zł / szt
2 513,38 zł brutto
Niedrogi telewizor z systemem Ambilight
Zanurz się w tym wszystkim dzięki temu bogatemu w funkcje telewizorowi z systemem Ambilight! Otrzymujesz wspaniały obraz, realistyczny dźwięk Dolby Atmos i płynną rozgrywkę. Niezależnie od tego, co oglądasz lub w co grasz, Ambilight zwiększa emocje zapewniając wieczór telewizyjny jak żaden inny.
| Waga | 16200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1240 x 140 x 790 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 50PUS8079/12 |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Obraz | Pixel Precise Ultra HD |
| System TV | TITAN OS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |