telewizory
Telewizor LED 50 cali 50PUS7000/12
- Model:
50PUS7000/12
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 25 w magazynie
1 566,70 zł / szt
1 927,04 zł brutto
50PUS7000/12
Ostrość, inteligencja i idealne dopasowanie.
Wybierz jakość. Wybierz 4K LED. Oglądaj 8 milionów pikeseli pracujących z precyzją. Ciesz się kinowym dźwiękiem 3D dzięki Dolby Atmos. Niekończące się możliwości wyboru telewizorów SmartTV i płynne rozgrywki - to europejska jakość w cenie, która odpowiada Twoim potrzebom.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 50PUS7000/12 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie, Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 670 |
| Głębokość z podstawą | 256 |
| Waga z podstawą | 8.07 |
| Obraz | HDR, Ultra Resolution |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| System TV | TITAN OS |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 53 |
| Waga | 7.92 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 8 |
| Wysokość | 649 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1111 |
| Głębokość | 88 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2, DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0, 3 x HDMI |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 11400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1215 x 135 x 750 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |