telewizory
Telewizor LED 50 cali 50IPLAY6200-U
- Model:
50IPLAY6200-U
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 1 w magazynie
925,37 zł / szt
1 138,21 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Allview |
|---|---|
| Model | 50IPLAY6200-U |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 698.2 |
| Głębokość z podstawą | 260.9 |
| Obraz | HDR |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| PVR/DVR | Nie |
| Funkcje | Blokada rodzicielska |
| System TV | VIDAA |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 53 |
| Waga | 8.5 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 643.3 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1111.3 |
| Głębokość | 76.7 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 11000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 140 x 1200 x 745 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |