telewizory
Telewizor LED 50 cali 50GK4445E
- Model:
50GK4445E
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV, TiVo
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 20 w magazynie
1 093,40 zł / szt
1 344,88 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sharp |
|---|---|
| Model | 50GK4445E |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV, TiVo |
| Obraz | HLG, HDR |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 705 |
| Głębokość z podstawą | 260 |
| Waga z podstawą | 13.8 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Kontrast dynamiczny | 1 000 000:1 |
| Pobór mocy | 63 |
| Waga | 9.7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 648 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1117 |
| Głębokość | 80 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C, DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 50" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Waga | 12300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 150 x 1195 x 735 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |