Telewizor LED 43 cale 43PUS7609/12
- Model:
43PUS7609/12
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV
- Pełna specyfikacja
Telewizor 4K
Oglądaj lub graj zachwyć się niezwykle ostrym obrazem tego telewizora 4K i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos! Korzystaj z szybkiego i łatwego wyszukiwania filmów i programów. A kiedy chcesz pograć, telewizor zapewni Ci idealnie płynną rozgrywkę.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Oglądaj ulubioną rozrywkę na tym telewizorze LED 4K UHD. Silnik Philips Pixel Precise Ultra HD w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Uzyskaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dzięki naszej inteligentnej platformie TV TITAN OS szybko i łatwo znajdziesz ulubiony program. Kochasz seriale? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. A jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, np. filmy akcji lub dramaty, i wyświetlać rekomendacje z najlepszych usług strumieniowych wszystkie w jednym miejscu.
Dolby Atmos kinowa jakość dźwięku
Dolby Atmos zapewnia głębsze doznania, umieszczając dźwięki w przestrzeni wokół odbiorcy i nad nim. Czy jest to przelatujący nad głową statek kosmiczny, czy kroki osoby skradającej po cichu za Tobą, będziesz w samym centrum akcji.
Doskonały do gier. VRR i niski input lag na dowolnej konsoli.
Złącze HDMI 2.1 pozwala w pełni korzystać z możliwości konsoli dzięki szybkiej rozgrywce i płynnej grafice. Urządzenie obsługuje technologię VRR, ustawienie małego opóźnienia aktywuje się automatycznie po włączeniu konsoli.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Ten telewizor 4K UHD ma elegancki, dyskretny wygląd, który pasuje do niemal każdego wnętrza. Pilot wykorzystuje plastik z recyklingu, podczas gdy nasze opakowanie wykorzystuje karton z recyklingu z certyfikatem FSC, a wkładki są drukowane wykorzystując papier z recyklingu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 43PUS7609/12 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Obraz | Pixel Precise Ultra HD |
| System dźwięku |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Etykieta energetyczna | |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 100 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 8960 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1070 x 135 x 650 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |