Telewizor LED 43 cale 43PFS5500/12
- Model:
43PFS5500/12
- Obraz: HLG
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Mały ekran. Duża wartość.
Wybierz jakość. Zyskaj lepszą wartość. Ciesz się jakością obrazu i dźwięku, która ma znaczenie. Dzięki kompaktowemu ekranowi, dźwiękowi Dolby i lekkiej bezramkowej konstrukcji, to wszystko o europejskiej jakości w cenie, która odpowiada Twoim potrzebom.
HD wysoka rozdzielczość
Czyste obrazy. Wyrazistość obrazu Pixel Plus. Dzięki wysokiej rozdzielczości i zdefiniowanej grafice, ten telewizor LED pokazuje, że każdy mały detal ma znaczenie.
Dolby Audio
Słuchaj. Usłysz każdą chwilę. To jest krystalicznie czyste Dolby Audio. Od dialogu po taniec i od momentów akcji po oszałamiające sceny przyrody, możesz doświadczyć wyraźniejszego dźwięku, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, na świeżym powietrzu, czy w drodze.
Kompaktowy design
Rozmiar ma znaczenie. Dzięki małemu, lekkiej i kompaktowej konstrukcji, ten inteligentny telewizor idealnie pasuje do każdej przestrzeni. Pięknie wkomponowuje się w dom lub w podróży.
Europejski design
Znalezienie designu, który idealnie odpowiada Twoim potrzebom, może mieć ogromne znaczenie. Bezramkowa konstrukcja. Zdefiniowana podstawa. Europejska know-how. Tutaj design, obraz i dźwięk łączą się w całość.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 43PFS5500/12 |
| Obraz | HLG |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 584 |
| Głębokość z podstawą | 218 |
| Waga z podstawą | 6.21 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 41 |
| Waga | 6.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 564 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 956 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | LED |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Gniazda we/wy | 1 x Audio out |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 43" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Data Act | Link |
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 650 x 1050 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |