telewizory
Telewizor LED 40 cali 40S5400
- Model:
40S5400
- Kontrast dynamiczny: Mega Contrast
- Smart TV: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
1 083,50 zł / szt
1 332,71 zł brutto
Telewizor LED 40 cali 40S5400
Full HD
Ciesz się ostrym i wyrazistym obrazem w jakości Full HD.
HDR
Poprawiony kontrast oraz kolory.
Micro Dimming (Mikroprzyciemnianie)
Analizuje części obrazu TV, indywidualnie dostosowując jasność.
Dolby Audio
Zapewnia głęboki, czysty i potężny dźwięk głośników telewizora.
Android TV
Do łatwej i nieograniczonej rozrywki.
Asystent Google
Poznaj swojego Asystenta Google. Zadawaj mu pytania. Wydawaj mu polecenia.
NETFLIX
Nielimitowane filmy, seriale i wiele więcej.
YouTube
Zobacz, co ogląda świat.
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 1010 x 590 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | TCL |
|---|---|
| Model | 40S5400 |
| Kontrast dynamiczny | Mega Contrast |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 560 |
| Głębokość z podstawą | 185 |
| Waga z podstawą | 5.2 |
| Kontrast statyczny | 5 000:1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| PVR/DVR | Nie |
| System TV | Android TV |
| Obraz | UHD Upscaling |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 40 |
| Waga | 5.1 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Quad Core |
| Wysokość | 510 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 892 |
| Głębokość | 8 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |