Telewizor LED 40 cali 40LV2E63DG
- Model:
40LV2E63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
40LV2E63DG
FullHD
Odkryj doskonałej jakości obraz na ekranie telewizora Toshiba Full HD. Z ekranem o rozdzielczości 1080p można cieszyć się idealnie ostrą klarownością obrazu oraz najdrobniejszymi szczegółami i żywymi koloru.
DTS
Ułatwia rozszerzenie odsłuchu dźwięku przestrzennego, zapewniając przede wszystkim percepcję kanałów wysokich, bez konieczności używania dodatkowych głośników. DTS uzyskuje dźwięki otoczenia 3D natywnie bez procesu konwersji dźwięku z 2D na 3D.
Dolby Audio
Doświadcz rodzaj dźwięku, jakinormalnie można usłyszeć tylko wkinie. Ciesz się autentyczniebrzmiącymi dialogami i usłysz więcej zakcji toczącej się na ekranie dziękiDolby Audio
PrimeVideo
Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals.
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
YouTube
Zobacz, co ogląda świat - od najnowszych teledysków po popularne filmiki o grach, fitnessie, wiadomościach, nauce i nie tylko.
| Waga | 8150 kg |
|---|---|
| Wymiary | 975 x 140 x 600 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 40LV2E63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 559 |
| Głębokość z podstawą | 173 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | TRU Resolution |
| Jasność | 250 |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 37 |
| Waga | 6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 517 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 902 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |