Telewizor LED 40 cali 40LV2563DG
- Model:
40LV2563DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
40LV2563DG
FullHD
Odkryj doskonałej jakości obraz na ekranie telewizora Toshiba Full HD. Z ekranem o rozdzielczości 1080p można cieszyć się idealnie ostrą klarownością obrazu oraz najdrobniejszymi szczegółami i żywymi koloru.
VIDAA
VIDAA dostarcza swoim użytkownikom najlepsze treści globalne i lokalne, zapewniając przy tym łatwość obsługi produktu!
VIDAA VOICE
Pobierz aplikację VIDAA na swojego smartfona, aby dzięki asystentowi głosowemu VIDAA VOICE wygodnie sterować telewizorem czy wyszukiwać filmy za pomocą komend głosowych.
DolbyAudio
Doświadcz rodzaj dźwięku, jaki normalnie można usłyszeć tylko w kinie. Ciesz się autentycznie brzmiącymi dialogami i usłysz więcej z akcji toczącej się na ekranie dzięki Dolby Audio.
YouTube
Zobacz, co obecnie ogląda świat - od najgorętszych teledysków po popularne gry, filmy, programy, wiadomości, naukę, fitenss i nie tylko.
PrimeVideo
Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals.
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
Disney+
Wszystko, co musisz wiedzieć o Disney+. Znajdziesz tu najwspanialsze historie Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic i Star. Odkryj jeszcze więcej powodów, dla których warto pokochać Disney+.
| Waga | 9000 kg |
|---|---|
| Wymiary | 970 x 140 x 600 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 40LV2563DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 559 |
| Głębokość z podstawą | 173 |
| Obraz | HDR |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| System TV | VIDAA |
| Jasność | 250 |
| System dźwięku |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 37 |
| Waga | 6 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 517 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 902 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | Analogowy |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |