telewizory
Telewizor LED 40 cali 40FFA500
- Model:
40FFA500
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
796,70 zł / szt
979,94 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Finlux |
|---|---|
| Model | 40FFA500 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 578 |
| Głębokość z podstawą | 235 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| System TV | Android TV |
| Obraz | Micro Dimming |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 37 |
| Waga | 6.75 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 517 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 909 |
| Głębokość | 87 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 40" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Waga | 8500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 965 x 170 x 620 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |