Telewizor LED 32 cali 32PHS5507/12
- Model:
32PHS5507/12
- PVR/DVR: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Idealny do mniejszych przestrzeni. Stworzony z myślą o przyszłości.
Niezależnie od tego, czy oglądasz serial, leżąc w łóżku, zerkasz na wiadomości podczas gotowania lub potrzebujesz dodatkowego monitora do pracy, ten kompaktowy telewizor sprawdzi się idealnie. Jest dostępny w różnych rozmiarach ekranu i zapakowany w karton i papier pochodzące z recyklingu.
Żywy obraz. Telewizor LED firmy Philips.
Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na tym telewizorze LED. Silnik Philips Pixel Plus HD w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Uzyskaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem.
Pixel Plus HD: żywy i wyraźny obraz niezależnie od typu źródła
Technologia Philips Pixel Plus HD zapewnia wyraźny obraz o doskonałym kontraście. Bez względu na to, czy oglądasz wideo przez Internet, czy telewizję kablową, możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem z czystszą bielą i głębszą czernią.
Podłącz, co tylko chcesz.
Podłącz przystawkę Smart TV do jednego z portów HDMI telewizora i korzystaj z funkcji Smart TV od ulubionych dostawców usług strumieniowych. Do portów HDMI można też podłączyć konsolę, a do portu USB dysk USB w celu odtwarzania z niego muzyki.
| Waga | 5640 kg |
|---|---|
| Wymiary | 830 x 130 x 510 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 32PHS5507/12 |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Wysokość z podstawą | 454 |
| Głębokość z podstawą | 176.6 |
| Waga z podstawą | 4.2 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Obraz | Pixel Plus HD |
| Waga | 4.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 434.3 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 592.8 |
| Głębokość | 89.2 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |