Telewizor LED 32 cale 32WV2E63DG
- Model:
32WV2E63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
32WV2E63DG
VIDAA
VIDAA dostarcza swoim użytkownikom najlepsze treści globalne i lokalne, zapewniając przy tym łatwość obsługi produktu!
HD READY
Oglądaj telewizję w jakości obrazu HD aby zobaczyć i uwierzyć w to, co widzisz na ekranie. Wyłap dodatkowe szczegóły w każdej scenie, aby doświadczyć większej autentyczności oglądania.
Dolby Audio
Doświadcz rodzaj dźwięku, jaki normalnie można usłyszeć tylko w kinie. Ciesz się autentycznie brzmiącymi dialogami i usłysz więcej z akcji toczącej się na ekranie dzięki Dolby Audio.
DTS Virtual X
Ułatwia rozszerzenie odsłuchu dźwięku przestrzennego, zapewniając przede wszystkim percepcję kanałów wysokich, bez konieczności używania dodatkowych głośników. DTS uzyskuje dźwięki otoczenia 3D natywnie bez procesu konwersji dźwięku z 2D na 3D.
Disney +
Wszystko, co musisz wiedzieć o Disney+. Znajdziesz tu najwspanialsze historie Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic i Star. Odkryj jeszcze więcej powodów, dla których warto pokochać Disney+.
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
prime video
Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals.
YouTube
Zobacz, co obecnie ogląda świat - od najgorętszych teledysków po popularne gry, filmy, programy, wiadomości, naukę, fitenss i nie tylko.
| Waga | 5200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 790 x 130 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 32WV2E63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Wysokość z podstawą | 473 |
| Głębokość z podstawą | 173 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | TRU Resolution |
| Jasność | 250 |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 4.2 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 430 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 728 |
| Głębokość | 76 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C2 |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |