Telewizor LED 32 cale 32PHS6009/12
- Model:
32PHS6009
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Inteligentny. Wszechstronny. Kompaktowy.
Niezależnie od tego, czego szukasz, ten telewizor LED pomoże Ci to znaleźć. Telewizor wyszuka wszystkie duże usługi przesyłania strumieniowego lub zaproponuje coś do obejrzenia. Wyraźny dźwięk i ostry, żywy obraz sprawiają, że rozrywka jest jeszcze bardziej wciągająca.
Ostry i żywy obraz.
Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na telewizorze Philips HD LED. Silnik przetwarzania w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Otrzymaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dzięki naszej inteligentnej platformie TV TITAN OS szybko i łatwo znajdziesz ulubiony program. Kochasz seriale? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. A jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, np. filmy akcji lub dramaty, i wyświetlać rekomendacje z najlepszych usług strumieniowych wszystkie w jednym miejscu.
Kompatybilność z asystentami głosowymi.
Możesz poprosić Alexę o sterowanie telewizorem za pomocą urządzeń obsługujących Alexę lub możesz sterować telewizorem za pomocą inteligentnych głośników Google. Użyj swojego głosu, aby znaleźć filmy i programy, uzyskać rekomendacje i nie tylko.
| Waga | 5580 kg |
|---|---|
| Wymiary | 815 x 130 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 32PHS6009 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Wysokość z podstawą | 471 |
| Głębokość z podstawą | 188 |
| Waga z podstawą | 4.1 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Obraz | Pixel Plus HD |
| System TV | TITAN OS |
| Waga | 4 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 432 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 719 |
| Głębokość | 84 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 (HD) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |