Telewizor LED 32 cale 32PFS6109/12
- Model:
32PFS6109/12
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV
- Pełna specyfikacja
Inteligentny. Wszechstronny. Kompaktowy.
Niezależnie od tego, czego szukasz, ten telewizor LED pomoże Ci to znaleźć. Telewizor wyszuka wszystkie duże usługi przesyłania strumieniowego lub zaproponuje coś do obejrzenia. Wyraźny dźwięk i ostry, żywy obraz sprawiają, że rozrywka jest jeszcze bardziej wciągająca.
Ostry i żywy obraz.
Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na telewizorze Philips Full HD LED. Silnik przetwarzania w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Otrzymaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem.
Proste wyszukiwanie dzięki TITAN OS.
Dzięki naszej inteligentnej platformie TV TITAN OS szybko i łatwo znajdziesz ulubiony program. Kochasz seriale? Możesz kontynuować oglądanie bezpośrednio z ekranu głównego. A jeśli szukasz czegoś nowego, możesz przeglądać kategorie, np. filmy akcji lub dramaty, i wyświetlać rekomendacje z najlepszych usług strumieniowych wszystkie w jednym miejscu.
Dolby Audio dla bogatszego, wyraźniejszego dźwięku telewizora.
Zanurz się w swoich ulubionych programach i filmach. Ten telewizor LED Smart TV obsługuje Dolby Audio, zapewniając wyraźniejszy i czystszy dźwięk. Cokolwiek lubisz oglądać, usłyszysz to lepiej.
Kompatybilność z asystentami głosowymi.
Możesz poprosić Alexę o sterowanie telewizorem za pomocą urządzeń obsługujących Alexę lub możesz sterować telewizorem za pomocą inteligentnych głośników Google. Użyj swojego głosu, aby znaleźć filmy i programy, uzyskać rekomendacje i nie tylko.
Pilot z plastiku pochodzącego z recyklingu. Odpowiedzialne opakowanie.
Ten inteligentny telewizor ma elegancki wygląd, a praktycznie bezramkowy ekran pasuje do niemal każdego wnętrza. Pilot do telewizora wykorzystuje plastik z recyklingu, nasze opakowanie wykorzystuje karton z recyklingu z certyfikatem FSC, a wkładki są drukowane na papierze z recyklingu.
| Waga | 5420 kg |
|---|---|
| Wymiary | 810 x 135 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 32PFS6109/12 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obraz | HLG |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Wysokość z podstawą | 471 |
| Głębokość z podstawą | 188 |
| Waga z podstawą | 4.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Funkcje | Wyłączenie obrazu (dla radia) |
| System dźwięku | Kodek: Dolby Digital MS12, V2.6.2 |
| Waga | 4 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 432 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 719 |
| Głębokość | 84 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 3 x HDMI |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |