Telewizor LED 32 cale 32LV3E63DG
- Model:
32LV3E63DG
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
32LV3E63DG
FullHD
Odkryj doskonałej jakości obraz na ekranie telewizora Toshiba Full HD. Z ekranem o rozdzielczości 1080p można cieszyć się idealnie ostrą klarownością obrazu oraz najdrobniejszymi szczegółami i żywymi koloru.
Smart TV
Zupełnie nowy świat rozrywki czeka na Ciebie na dużym ekranie telewizora Toshiba, a to wszystko za jednym kliknięciem. Wybierz z szerokiej gamy aplikacji muzycznych, wideo, telewizyjnych i mediów społecznościowych firmy Toshiba. Dzięki Netflix, Prime Video lub YouTube znajdziesz mnóstwo treści 4K.
DTS
Ułatwia rozszerzenie odsłuchu dźwięku przestrzennego, zapewniając przede wszystkim percepcję kanałów wysokich, bez konieczności używania dodatkowych głośników. DTS uzyskuje dźwięki otoczenia 3D natywnie bez procesu konwersji dźwięku z 2D na 3D.
PrimeVideo
Zaspokój apetyt na wysokiej jakości rozrywkę w domowym zaciszu. Ciesz się niezliczonymi filmami i serialami, a także nagradzanymi produkcjami Prime Originals.
Netflix
Odkryj przycisk Netflix na pilocie, aby przenieść się z jednej przygody do drugiej.
YouTube
Zobacz, co ogląda świat - od najnowszych teledysków po popularne filmiki o grach, fitnessie, wiadomościach, nauce i nie tylko.
| Waga | 5900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 135 x 795 x 525 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Toshiba |
|---|---|
| Model | 32LV3E63DG |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Wysokość z podstawą | 530 |
| Głębokość z podstawą | 173 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| DLNA | Tak |
| System TV | VIDAA |
| Obraz | TRU Micro Dimming |
| Jasność | 250 |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | Tak |
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 4.8 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 473 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 728 |
| Głębokość | 76 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Full HD |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 (FHD 1080) |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |