telewizory
Telewizor LED 32 cale 32FHV500
- Model:
32FHV500
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
556,70 zł / szt
684,74 zł brutto
| Waga | 5700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 790 x 140 x 520 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Finlux |
|---|---|
| Model | 32FHV500 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 12 |
| Wysokość z podstawą | 474 |
| Głębokość z podstawą | 184 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| PVR/DVR | Nie |
| Obraz | HDR10 |
| System TV | VIDAA |
| System dźwięku |
|
| Pobór mocy | 26 |
| Waga | 4.48 |
| Pozostałe parametry |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Procesor | Czterordzeniowy |
| Wysokość | 431 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 726 |
| Głębokość | 76 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-2 |
| Gniazda we/wy | 2 x HDMI |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |