Telewizor LED 24 cale 24PHS5507/12
- Model:
24PHS5507/12
- Obsługa 3D: Nie
- DLNA: Nie
- Pełna specyfikacja
Telewizor LED 24PHS5507/12
Telewizor, który pasuje wszędzie
Szukasz niewielkiego telewizora o dużych możliwościach? Ten atrakcyjny telewizor pasuje do każdego miejsca - od biura po kuchnię czy sypialnię. Jest lekki i kompaktowy, a żywy i ostry obraz zapewnia najlepszą jakość oglądania.
Idealny do mniejszych przestrzeni. Stworzony z myślą o przyszłości.
Niezależnie od tego, czy oglądasz serial, leżąc w łóżku, zerkasz na wiadomości podczas gotowania lub potrzebujesz dodatkowego monitora do pracy, ten kompaktowy telewizor sprawdzi się idealnie. Jest dostępny w różnych rozmiarach ekranu i zapakowany w karton i papier pochodzące z recyklingu.
Żywy obraz. Telewizor LED firmy Philips.
Oglądaj ulubioną rozrywkę z radością na tym telewizorze LED. Silnik Philips Pixel Plus HD w telewizorze optymalizuje jakość obrazu, zapewniając, że jest ostry, ma bogate kolory i płynny ruch. Uzyskaj najlepsze możliwe wrażenia z oglądania za każdym razem.
Pixel Plus HD: żywy i wyraźny obraz niezależnie od typu źródła
Technologia Philips Pixel Plus HD zapewnia wyraźny obraz o doskonałym kontraście. Bez względu na to, czy oglądasz wideo przez Internet, czy telewizję kablową, możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem z czystszą bielą i głębszą czernią.
Podłącz, co tylko chcesz.
Podłącz przystawkę Smart TV do jednego z portów HDMI telewizora i korzystaj z funkcji Smart TV od ulubionych dostawców usług. Do portu USB można podłączyć dysk USB w celu odtwarzania z niego muzyki, a do portu VGA retro konsole lub starsze modele komputerów.
| Waga | 4800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 620 x 130 x 430 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 24PHS5507/12 |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Wysokość z podstawą | 356.6 |
| Głębokość z podstawą | 148 |
| Waga z podstawą | 3.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Obraz | Micro Dimming |
| System dźwięku |
|
| Waga | 3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 333.1 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 551.5 |
| Głębokość | 82 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T2/HEVC (H.265) |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Klasa energetyczna | E |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1280 x 720 (HD) |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |