Telewizor 85 cali LED 85PUS8818/12
- Model:
85PUS8818/12
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
The One - Telewizor 4K Ambilight 85PUS8818/12
Jedyny, który ma wszystko.
Poznaj The One. Ten telewizor 4K Ambilight wprowadzi radość w Twoim domu! Otrzymasz porywającą jakość obrazu, wszystkie aplikacje, jakich możesz zapragnąć, i niesamowite rozgrywki. Dodatkowo możesz dodać soundbar lub głośniki i stworzyć idealny zestaw kina domowego.
- Telewizor 215 cm (85") z Ambilight
- Procesor obrazu P5 120 Hz
- Obsługa głównych formatów HDR
- Google TV
The One z wciągającą technologią Ambilight.
Telewizory Ambilight to jedyne telewizory z oświetleniem LED za ekranem, które reaguje na to, co oglądasz, zanurzając Cię w aureoli kolorowego światła. Twój telewizor wydaje się większy, a Ty mocniej zagłębiasz się w swoje ulubione programy, filmy i gry.
The One, który zapewni emocje. Procesor P5 Perfect Picture.
Procesor Philips P5 zapewnia obraz równie doskonały, jak Twoja ulubiona rozrywka. Szczegóły mają zauważalnie większą głębię. Kolory są żywe, a odcienie skóry naturalne. Kontrast jest niezwykle wyraźny i pozwala dostrzec każdy szczegół, a ruch pozostaje idealnie płynny.
The One z Dolby Vision i Dolby Atmos.
Dzięki systemom Dolby Vision i Dolby Atmos filmy, programy i gry wyglądają i brzmią niesamowicie. Zobacz obraz, który reżyser chciał Ci pokazać - nie ma już rozczarowujących scen, które są zbyt ciemne, by coś na nich dostrzec! Usłysz wyraźnie każde słowo. Doświadcz efektów dźwiękowych tak, jakby akcja działa się wokół Ciebie.
Niezwykle ostry i żywy obraz.
Niezależnie od tego, co oglądasz, ten telewizor zapewnia jasny, bardzo ostry obraz o żywych kolorach. Ponadto ten telewizor 4K UHD z systemem Ambilight jest zgodny ze wszystkimi głównymi formatami HDR, dzięki czemu zobaczysz więcej szczegółów nawet w ciemnych i jasnych obszarach - podczas przesyłania strumieniowego treści HDR.
Smukły telewizor. Z myślą o przyszłości.
Szukasz telewizora, który pasuje do Twojego pokoju? Praktycznie bezramkowy ekran tego telewizora Ambilight można umieścić w niemal każdym wnętrzu. Obrotowa podstawka ułatwia ustawienie telewizora. W naszych opakowaniach wykorzystujemy karton z recyklingu z certyfikatem FSC, a w materiałach drukowanych - papier z recyklingu.
Bezprzewodowy zestaw domowy Philips z technologią DTS Play-Fi
Od razu po wyjęciu z opakowania dźwięk z telewizora jest dobry i czysty. Jeśli chcesz więcej, domowy system bezprzewodowy firmy Philips z funkcją DTS Play-Fi pozwala w kilka sekund połączyć się ze zgodnymi soundbarami i głośnikami bezprzewodowymi w całym domu. Możesz nawet utworzyć zestaw kina domowego z dźwiękiem przestrzennym, wykorzystując telewizor jako głośnik centralnego.
Czas na rozgrywkę! 120 Hz. VRR, FreeSync i wyjątkowo małe opóźnienie.
Telewizor Ambilight z HDMI 2.1 pozwala w pełni wykorzystać sprzęt do gier nowej generacji dzięki niezwykle dynamicznej rozgrywce i niesamowicie płynnej grafice. Wykonaj skok, obróć się w miejscu lub perfekcyjnie pokonaj zakręt! Obsługa zarówno VRR jak i FreeSync. Tryb gry Ambilight zapewnia jeszcze większe emocje.
Rozrywka, którą kochasz, z niewielką pomocą Google.
Co chcesz oglądać? Google TV łączy filmy, programy i wiele innych, spośród Twoich aplikacji i subskrypcji i organizuje je dla Ciebie. Otrzymasz sugestie na podstawie tego, co lubisz, możesz nawet użyć aplikacji Google TV w telefonie, aby stworzyć listę do obejrzenia poza domem.
Sterowanie głosowe. Asystent Google. Współpracuje z usługą Alexa
Wybierz swojego asystenta głosowego! Naciśnij przycisk Asystenta Google na pilocie i używaj poleceń głosowych, aby wyszukiwać filmy i seriale, zapoznać się z rekomendacjami, sterować zgodnymi inteligentnymi urządzeniami domowymi i nie tylko. Do sterowania telewizorem możesz też używać asystenta głosowego Alexa i zgodnych urządzeń.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 85PUS8818/12 |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 30 |
| Wysokość z podstawą | 1158 |
| Głębokość z podstawą | 388 |
| Waga z podstawą | 45 |
| Funkcje | Wielojęzyczne menu OSD |
| Częstotliwość odświeżania | 120 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 |
| Obraz | Perfect Natural Motion |
| System TV | Google TV |
| System dźwięku |
Kodek:
Funkcje poprawy dźwięku
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Telegazeta (pamięć) | Telegazeta Hypertext (1000 stron) |
| Pobór mocy | 138 |
| Waga | 44 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pamięć wewnętrzna | 16 |
| Procesor | Procesor P5 Perfect Picture |
| Wysokość | 1097 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1894 |
| Głębokość | 80 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 85'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 70800 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2100 x 490 x 1300 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |