telewizory
Telewizor 75 cali LED 75PUS8079/12
- Model:
75PUS8079/12
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
3 838,45 zł / szt
4 721,29 zł brutto
75PUS8079/12
Telewizor 4K Ambilight
Daj się wciągnąć dzięki bogatemu w funkcje telewizorze z technologią Ambilight! Świetny obraz, realistyczny dźwięk Dolby Atmos i płynna rozgrywka. Niezależnie od tego, co oglądasz lub w co grasz, funkcja Ambilight zapewnia emocje, których nie doznasz podczas zwykłego nocnego seansu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 75PUS8079/12 |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 990 |
| Głębokość z podstawą | 327 |
| Waga z podstawą | 29.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Obraz | HDR10+ |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| Funkcje | Czujnik światła |
| System TV | TITAN OS |
| System dźwięku | Konfiguracja głośników:
Kodek:
Funkcje poprawy dźwięku:
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 129 |
| Waga | 28.5 |
| Pozostałe parametry | Funkcje Ambilight:
Funkcje HDMI: |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 970 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1671 |
| Głębokość | 83 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 75'' |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 34760 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1880 x 190 x 1112 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |