telewizory
Telewizor 65 cali OLED 65OLED769/12
- Model:
65OLED769
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
7 019,50 zł / szt
8 633,99 zł brutto
Nasz najbardziej przystępny cenowo telewizor OLED przybliża Cię do wszystkiego, co kochasz. Realistyczny obraz, wciągający efekt poświaty Ambilight tworzą kinowe doświadczenia podczas oglądania każdego programu i filmu oraz podczas każdej rozgrywki. Wszystko w Twoim salonie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 65OLED769 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 850 |
| Głębokość z podstawą | 280 |
| Waga z podstawą | 24.4 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 120 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 |
| System TV | TITAN OS |
| Obraz | P5 Perfect Picture Engine |
| Waga | 24 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 833 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1450 |
| Głębokość | 58 |
| Panel | OLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-S2 |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 31400 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1650 x 170 x 990 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |