telewizory
Telewizor 65 cali LED 65PUS7409/12
- Model:
65PUS7409/12
- Smart TV: Tak
- PVR/DVR: Tak
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
2 895,36 zł / szt
3 561,29 zł brutto
65PUS7409/12
Telewizor 4K
Szukasz czegoś? Dzięki temu telewizorowi 4K nie ma potrzeby przeszukiwania platform. Po prostu powiedz Asystentowi Google, aby znalazł wybrany film, program lub wideo w serwisie YouTube. Ciesz się niezwykle ostrym obrazem telewizora i realistycznym dźwiękiem Dolby Atmos.
| Waga | 21500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1600 x 170 x 1000 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 65PUS7409/12 |
| Smart TV | Tak |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 864 |
| Głębokość z podstawą | 304 |
| Waga z podstawą | 15.2 |
| Obraz | HDR |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| Funkcje | ECO |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 60 |
| System TV | Google TV |
| System dźwięku |
|
| Telegazeta (pamięć) | 1000 stron |
| Pobór mocy | 100 |
| Waga | 14.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 842 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1446 |
| Głębokość | 92 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Gniazda we/wy | 2 x USB 2.0 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 65" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |