Telewizor 55 cali UHD DVB-T2/S2 H.265
- Model:
KM0255UHD-S6
- Smart TV: Tak
- System TV: Smart TV
- Pełna specyfikacja
Telewizor Kruger & Matz 55 UHD DVB-T2/S2 H.265
Gotowy na zmiany
Telewizor Kruger&Matz jest przystosowany do odbioru DVB-T2 z obsługą kodeka H.265 HEVC. Dzięki temu będziesz mógł odbierać swoje ulubione programy naziemnej telewizji cyfrowej także po zaplanowanych na czerwiec 2022 zmianach standardu nadawania.
Obraz zawsze doskonały
Korzystasz z telewizji naziemnej, przez co jakość obrazu nie zawsze jest dobra? Telewizor smart TV Kruger&Matz pozwoli Ci pozbyć się tego problemu! Urządzenie zostało wyposażone w funkcję redukcji szumu, abyś mógł śledzić ulubione programy telewizyjne w dobrym wydaniu.
Przejdź do świata rozrywki
Telewizory smart TV wzbudzają ogromne zainteresowanie - wszystko za sprawą stwarzanych przez nie możliwości. Dzięki Wi-Fi i portowi RJ-45 z łatwością podłączysz telewizor do sieci, uzyskując dostęp do wypożyczalni Netflix lub YouTube.
Filmy i seriale na zawołanie
Zapewnij sobie dodatkową dawkę rozrywki! Oglądaj filmy, seriale i programy w jakości UHD w dowolnym miejscu i o każdej porze, dzięki internetowej wypożyczalni Netflix.
Na dużym ekranie
Zastanawiasz się jak połączyć telefon z TV? Nic prostszego! Zwłaszcza jeśli posiadasz 55-calowy telewizor ze smart TV Kruger&Matz. Urządzenie zostało wyposażone w funkcję Wi-Fi display, która pozwala na bezprzewodowe strumieniowanie treści z urządzenia mobilnego wprost na ekran telewizora.
Odłóż na później
Znowu przegapiłeś odcinek ulubionego serialu? Telewizor z możliwością nagrywania na USB będzie doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie. Funkcja DVR umożliwi Ci nagrywanie programów na zewnętrzny dysk sam decydujesz co i kiedy oglądasz!
Możesz więcej
Telewizor smart Kruger&Matz został wyposażony w szereg portów, dzięki którym możesz w dowolny sposób podłączyć dodatkowe urządzenia, zamieniając go w platformę multimedialnej rozrywki. Oglądaj filmy, podłącz konsolę do gier lub kino domowe i w pełni korzystaj z możliwości swojego telewizora.
Smukły design
Dzięki smukłej konstrukcji 55-calowy telewizor Kruger&Matz będzie prezentował się doskonale, niezależnie czy postawisz go na szafce czy zamontujesz na ścianie. Co więcej, obudowa w odcieniu stonowanej czerni nadaje mu stylu, sprawiając że będzie on doskonale współgrał z wystrojem Twojego salonu.
| Waga | 15500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1350 x 160 x 820 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kruger & Matz |
|---|---|
| Model | KM0255UHD-S6 |
| Smart TV | Tak |
| System TV | Smart TV |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 783 |
| Głębokość z podstawą | 293 |
| Waga z podstawą | 12 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| Kontrast dynamiczny | 5 000:1 |
| Funkcje | AVL |
| Jasność | 280 |
| Czas reakcji | 6.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 84 |
| Waga | 11.5 |
| Pamięć wewnętrzna | 4 |
| Procesor |
|
| Wysokość | 718 |
| Etykieta energetyczna | |
| Wbudowana pamięć RAM | 1.5 |
| Szerokość | 1236 |
| Głębokość | 90.5 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-S |
| Gniazda we/wy | 1 x Gniazdo CI/Cl+ |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |