telewizory
Telewizor 55 cali OLED 55OLED769/12
- Model:
55OLED769
- Smart TV: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
5 709,50 zł / szt
7 022,68 zł brutto
Nasz najbardziej przystępny cenowo telewizor OLED przybliża Cię do wszystkiego, co kochasz. Realistyczny obraz, wciągający efekt poświaty Ambilight tworzą kinowe doświadczenia podczas oglądania każdego programu i filmu oraz podczas każdej rozgrywki. Wszystko w Twoim salonie.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Philips |
|---|---|
| Model | 55OLED769 |
| Smart TV | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| WiFi | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 20 |
| Wysokość z podstawą | 724 |
| Głębokość z podstawą | 240 |
| Waga z podstawą | 17.5 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 120 |
| Tryb hotelowy | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Częstotliwość natywna odświeżania | 120 |
| System TV | TITAN OS |
| Obraz | P5 Perfect Picture Engine |
| Waga | 17.1 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Wysokość | 708 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 1228 |
| Głębokość | 58 |
| Panel | OLED |
| Technologia HD | Ultra HD/4K |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 2 x Wejście antenowe |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Tak |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Data Act | Link |
| Waga | 21900 kg |
|---|---|
| Wymiary | 1400 x 160 x 860 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |