Telewizor 32 cale HD DVB-T2 H.265 HEVC
- Obsługa 3D: Nie
- DLNA: Nie
- Tryb hotelowy: Tak
- Pełna specyfikacja
Minimalizm w nowoczesnym wydaniu
Gotowy na zmiany
Telewizor Kruger&Matz jest przystosowany do odbioru DVB-T2 z obsługą kodeka H.265 HEVC. Dzięki temu będziesz mógł odbierać swoje ulubione programy naziemnej telewizji cyfrowej także po zaplanowanych na czerwiec 2022 zmianach standardu nadawania.
Zwiększ możliwości
Cyfrowa telewizja to za mało? Porty, w jakie został wyposażony telewizor Kruger&Matz, znacznie rozbudowują możliwości tego urządzenia. Posiada ono między innymi dwa popularne i wydajne złącza HDMI, które zagwarantują wysoką jakość przesyłanego obrazu.
Zobacz więcej
Dodatkowo telewizor Kruger&Matz został wyposażony w port USB, który umożliwia odtwarzanie ulubionych filmów z nośników pamięci USB zapewniając tym samym pełny komfort i uniwersalność.
Nowoczesny i stylowy
32-calowy telewizor Kruger&Matz to elegancja w najbardziej stylowym wydaniu. Smukła linia urządzenia nie przytłacza, ale idealnie uzupełni przestrzeń każdego mieszkania. Nowoczesny, a zarazem minimalistyczny design z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom elektroniki w przyjaznym dla oka wydaniu.
| Waga | 4500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 505 x 790 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kruger & Matz |
|---|---|
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 |
| Wysokość z podstawą | 480.2 |
| Głębokość z podstawą | 179 |
| Waga z podstawą | 4.1 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| PVR/DVR | Nie |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Funkcje | LCN |
| Jasność | 220 |
| Czas reakcji | 6.5 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Waga | 3.6 |
| Wysokość | 427.5 |
| Szerokość | 725.9 |
| Głębokość | 81.7 |
| Panel | LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-C |
| Gniazda we/wy | 1 x Coaxial |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |