telewizory
Telewizor 32 cale D-LED SLE 3233TCS DVB-T/T2/C/S/S2 Ci+ HEVC
- Model:
SLE 3233TCS
- PVR/DVR: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
416,23 zł / szt
511,96 zł brutto
32" HD Telewizor
- Przekątna wyświetlacza 80 cm (32), rozdzielczość HD Ready
- Tunery HD DVB-T/T2/C/S/S2
| Waga | 7500 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 500 x 790 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Sencor |
|---|---|
| Model | SLE 3233TCS |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 16 |
| Wysokość z podstawą | 467 |
| Głębokość z podstawą | 208 |
| Waga z podstawą | 4.5 |
| Funkcje | EPG |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Czas reakcji | 8 |
| Technologie |
|
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Telegazeta (pamięć) | TAK |
| Pobór mocy | 65 |
| Waga | 4.4 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Wysokość | 422 |
| Szerokość | 720 |
| Głębokość | 82 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 1 x Mini AV in |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 32" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |