Telewizor 24 cale HD DVB-T2 H.265 HEVC
- Model:
KM0224-T4
- PVR/DVR: Tak
- Obsługa 3D: Nie
- Pełna specyfikacja
Minimalizm w nowoczesnym wydaniu
Cyfrowa jakość sygnału
Wiedząc jak ważna jest uniwersalność i komfort użytkowania, 24-calowy telewizor Kruger&Matz został wyposażony w tuner DVB-T2, który pozwoli na odbiór kanałów cyfrowej telewizji naziemnej. Teraz nie musisz już martwić się o zakup dodatkowych urządzeń!
Zwiększ możliwości
Cyfrowa telewizja to za mało? Porty, w jakie został wyposażony telewizor Kruger&Matz, znacznie rozbudowują możliwości tego urządzenia. Posiada ono między innymi dwa popularne i wydajne złącza HDMI, które zagwarantują wysoką jakość przesyłanego obrazu.
Zobacz więcej
Dodatkowo telewizor Kruger&Matz został wyposażony w port USB, który umożliwia odtwarzanie ulubionych filmów z nośników pamięci USB zapewniając tym samym pełny komfort i uniwersalność.
Nowoczesny i stylowy
24-calowy telewizor Kruger&Matz to elegancja w najbardziej stylowym wydaniu. Smukła linia urządzenia nie przytłacza, ale idealnie uzupełni przestrzeń każdego mieszkania. Nowoczesny, a zarazem minimalistyczny design z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom elektroniki w przyjaznym dla oka wydaniu.
| Waga | 3200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 110 x 400 x 620 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Kruger & Matz |
|---|---|
| Model | KM0224-T4 |
| PVR/DVR | Tak |
| Obsługa 3D | Nie |
| DLNA | Nie |
| Funkcje | Automatyczne wyłączenie |
| Tryb hotelowy | Tak |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 6 |
| Wysokość z podstawą | 365.1 |
| Głębokość z podstawą | 130.3 |
| Waga z podstawą | 2.7 |
| Częstotliwość odświeżania | 60 |
| WiFi | Nie |
| Kontrast statyczny | 3 000:1 |
| Smart TV | Nie |
| System TV | Brak |
| Kontrast dynamiczny | 3 000:1 |
| Jasność | 180 |
| Kąt widzenia poziomy | 178 |
| Kąt widzenia pionowy | 178 |
| Pobór mocy | 40 |
| Waga | 2.5 |
| Funkcje specjalne | Gniazdo 12V |
| Wysokość | 327.9 |
| Etykieta energetyczna | |
| Szerokość | 551.4 |
| Głębokość | 83.8 |
| Panel | D-LED |
| Technologia HD | HD Ready |
| Proporcje obrazu | 16:9 |
| Tuner TV | DVB-T MPEG-4 (H.264) |
| Gniazda we/wy | 1 x HDMI |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Oznaczenia | |
| Bluetooth | Nie |
| Przekątna ekranu | 24" |
| Rozdzielczość | 1366 x 768 |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |