telefony VoIP
Telefon VoiP IP GXP 2160 HD
- Bezpieczeństwo:
- Hasła użytkownika i administratora
- Uwierzytelnianie szyfrowane przez MD5 i MD5-ses
- Szyfrowanie AES pliku konfiguracyjnego
- SRTP
- TLS
- Kontrola dostępu do mediów 802.1x
- Porty we/wy: 1 x USB 2.0 Type A
- Obsługiwane protokoły: SIP
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
428,65 zł / szt
527,24 zł brutto
GXP2160 jest telefonem multimedialnym nowej generacji przeznaczonym dla przedsiębiorstw, który posiada 6 przycisków linii SIP, podświetlany ekran LCD TFT o przekątnej 4,3 cala, 5 dedykowanych, programowalnych przez XML, zależnych od kontekstu przycisków ekranowych; podwójny gigabitowy port sieciowy ze zintegrowanym PoE oraz Bluetooth, 5-stronne konferencje oraz Electronic Hook Switch (EHS). GXP2160 dostarcza dźwięk HD znakomitej jakości, najnowocześniejsze usługi telefoniczne, automatyczny provisioning pozwalający na proste wdrożenia, zaawansowaną ochronę prywatności i wysoką interoperacyjność z innymi urządzeniami SIP i wiodącymi platformami SIP/NGN/IMS.
- Kolorowy ekran LCD o rozdzielczości 480x272
- 6 dwukolorowych przycisków linii (z 6 kontami SIP), 5 programowalnych zależnych od kontekstu przycisków, konferencja 5-stronna, 24 przyciski szybkiego wybierania BLF z dwukolorowymi diodami LED
- Podwójny, samo wykrywalny port sieciowy 10/100/1000 Mbps, Power-over-Ethernet, Bluetooth, USB, SD, EHS (Electronic Hook-Switch) z zestawem słuchawkowym Plantronics
- Automatyczny provisioning z wykorzystaniem pliku TR-069 lub pliku konfiguracyjnego XML szyfrowanego przez AES, SRTP, TLS/ HTTPS do zaawansowanej ochrony bezpieczeństwa.
- Zintegrowane aplikacje internetowe [pogoda, waluty, RSS (oczekujące), itp.]
| Waga | 1720 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 x 250 x 370 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Grandstream |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Obsługiwane protokoły | SIP |
| Obsługa zestawów słuchawkowych | Przewodowe |
| PoE | Tak |
| Pozostałe porty we/wy | 1 x RJ-9 |
| Funkcje telefonii IP | Usługi telefoniczne:
|
| Kodeki audio | G.722 |
| Liczba kont | 6 |
| Wymiary | 222 x 210 x 93 mm |
| Waga | 0.98 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Kolorowy ekran LCD |
| Oznaczenia | |
| Przekątna ekranu | 4,3'' |
| Rozdzielczość | 480 x 272 |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |