tel. komórkowe
Telefon MM 443L 4G dual sim
- Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
- Złącza: 1 x USB (Type C)
- Karta SIM: Nano
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
128,46 zł / szt
158,01 zł brutto
Nowoczesny design, lekkość i ergonomia to główne zalety tego telefonu. Komfort jego użytkowania podnoszą wysokiej klasy rozmowy w technologii 4G.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maxcom |
|---|---|
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Karta SIM | Nano |
| Sieć GSM | 1800 MHz, 900 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz, 900 MHz |
| Sieć LTE | 2100 MHz |
| Waga | 110 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Bateria | 1700 mAh |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 240 × 320 px |
| Szczegółowe dane aparatu | 0.08 Mpx |
| Wysokość | 132 |
| Szerokość | 58 |
| Głębokość | 14 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obudowa | Standardowa |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | UMTS |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| MMS | Tak |
| Java | Tak |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | 2,3'' |
| System operacyjny | Producenta |
| Kolor | czarny |
| Waga | 270 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 x 80 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |