tel. komórkowe
Telefon MM 248 4G DualSIM
- Model:
Maxcom MM248 4G
- Karta SIM: Nano
- Złącza: 3,5 mm minijack
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 9 w magazynie
124,60 zł / szt
153,26 zł brutto
Doskonałe połączenie klasycznej formy i nowoczesnej technologii z obsługą dwóch kart SIM. Komfort jego użytkowania zwiększają wysokiej klasy rozmowy w technologii 4G.
Specyfikacja techniczna
| Producent | Maxcom |
|---|---|
| Model | Maxcom MM248 4G |
| Karta SIM | Nano |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Sieć GSM | 1800 MHz |
| Sieć UMTS | 2100 MHz |
| Sieć LTE | 800 MHz |
| Waga | 82.3 |
| Bateria | 1000 mAh |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 240x320 pikseli |
| Szczegółowe dane aparatu | 0,08 Mpx |
| Pamięć wewnętrzna | 48 |
| Wysokość | 112 |
| Szerokość | 50 |
| Głębokość | 15 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obudowa | Standardowa |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | UMTS |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Tak |
| Odtwarzacz Audio | Nie |
| Dyktafon | Tak |
| MMS | Tak |
| Java | Nie |
| Rozmowy video | Tak |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | Nie dotyczy |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| System operacyjny | Producenta |
| Kolor | czarny |
| Waga | 200 kg |
|---|---|
| Wymiary | 60 x 80 x 150 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |