tel. komórkowe
Telefon 225 TA-1316 DS TA-1316
- Model:
NOKIA 225
- Sieć GSM: 850 MHz
- Karta SIM: Nano
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
189,96 zł / szt
233,65 zł brutto
Nokia 225 4G TA-1316 DS to kompaktowy telefon z klawiaturą numeryczną, przeznaczony dla użytkowników, którzy cenią sobie prostotę i niezawodność. Dzięki obsłudze 4G, oferuje szybsze połączenia internetowe i lepszą jakość rozmów głosowych. Model ten jest idealny dla osób szukających podstawowego urządzenia do komunikacji, z dodatkowymi funkcjami multimedialnymi i długą żywotnością baterii.
- Wyświetlacz: 2.4 cala, TFT, 240 x 320 pikseli
- Łączność: 4G LTE
- Dual SIM: Tak, obsługa dwóch kart SIM (Dual SIM standby)
- Pamięć wewnętrzna: 128 MB
- Pamięć RAM: 64 MB
- Slot na kartę pamięci: Tak, microSD do 32 GB
- Aparat: Tylny aparat VGA
- Radio FM: Tak, z funkcją nagrywania
- Bateria: 1150 mAh, wymienna
- Ładowanie: micro-USB
- System operacyjny: Series 30+
- Dodatkowe funkcje: Latarka, MP3 player, odtwarzacz wideo, przeglądarka internetowa, Bluetooth 5.0
Specyfikacja techniczna
| Producent | Nokia |
|---|---|
| Model | NOKIA 225 |
| Sieć GSM | 850 MHz |
| Karta SIM | Nano |
| Sieć UMTS | 1700 MHz |
| Złącza | microUSB |
| Waga | 90.1 |
| Bateria | Li-Ion 1150 mAh |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | Kolorowy / TFT 64k kolorów, 60 Hz 240 x 320 px (2.40") 167 ppi |
| Szczegółowe dane aparatu | 0,3 Mpx, (VGA) |
| Pamięć wewnętrzna | 128 |
| Wysokość | 124.74 |
| Szerokość | 51.02 |
| Głębokość | 13.71 |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Obudowa | Standardowa |
| Klawiatura QWERTY | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| Transmisja danych | LTE |
| GPS | Nie |
| Tuner FM | Nie |
| Odtwarzacz Audio | Tak |
| Dyktafon | Tak |
| MMS | Tak |
| Java | Tak |
| Rozmowy video | Nie |
| Przeglądarka www | Nie |
| Klient e-mail | Nie |
| Dual SIM | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Przekątna ekranu | 2,4'' |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |