ogrodowe
Taczka ogrodowa
- Bezpieczeństwo:
- Należy zdjąć opakowanie przed oddaniem zabawki do rąk dziecka. Opakowanie nie służy do zabawy.
- Należy zachować opakowanie/ulotkę/etykietę, gdyż zawiera ważne informacje.
- Nr katalogowy:
2170
- Płeć: Dziewczynki
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
44,20 zł / szt
54,37 zł brutto
Klein 2170 Taczka ogrodowa
Marka Klein znana jest na świecie z produktów wykonanych z dbałością o szczegóły, z najlepszej jakości materiałów oraz atrakcyjnego wzornictwa. Zabawki tej marki idealnie trafiają w gusta małych i większych użytkowników. Artykuły oznaczone marką Klein gwarantują świetną zabawę oraz odznaczają się długą żywotnością.
Właśnie takimi cechami wyróżnia się taczka ogrodowa. Jest ona bardzo solidnie wykonana. Wszystkie brzegi są zaokrąglone dzięki czemu jest bezpieczna dla dziecka i wygodna w użytkowaniu. Posiada duże, stabilnie zamocowane koło.
| Waga | 761 kg |
|---|---|
| Wymiary | 280 x 340 x 720 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Klein |
|---|---|
| Bezpieczeństwo |
|
| Nr katalogowy | 2170 |
| Płeć | Dziewczynki |
| Obszar | Ogrodowe |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Taczki |
| Wymiary | Wymiary taczki: 70 x 31 x 26 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Czerwony |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |