edukacyjne
Tablice edukacyjne Montessori
- Płeć: Chłopcy
- Nr katalogowy:
304-PL89093
- Obszar: Edukacyjne
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
59,40 zł / szt
73,06 zł brutto
Montessori Tablice edukacyjne
Wiele tablic edukacyjnych: od tych najbardziej klasycznych z kredą, aż po tablicę magnetyczną. Wszystkie aktywności edukacyjne oparte są na włoskiej metodzie edukacyjnej Montessori. Zabawa pozwala poznać nowe wyrazy i stanowi świetny wstęp do nauki pisania.
| Waga | 1130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 65 x 290 x 285 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lisciani |
|---|---|
| Płeć | Chłopcy |
| Nr katalogowy | 304-PL89093 |
| Obszar | Edukacyjne |
| Produkt na baterie | Nie |
| Baterie w zestawie | Nie |
| Rodzaj | Pisanie |
| Marka | Montessori |
| Pozostałe parametry | Wymiary opakowania: 28,5 x 28,5 x 6,7 cm |
| Wymagania wiekowe | 3 |
| Zasilanie | Nie dotyczy |
| Oznaczenia |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |