Tablet PlantinumTAB 10 4G V22 + Etui
- Model:
PlantinumTAB 10
- Procesor: Octa Core
- Aparat - Przód: 5
- Pełna specyfikacja
Tablet PlantinumTAB 10 4G V22 10.1" 4GB RAM 8 rdzeni Android
Poręczny tablet marki Blow o przekątnej ekranu 10,1 cali z wydajnym 8 rdzeniowym procesorem to idealny produkt zarówno do użytku domowego jak i podczas podróży. Doskonale sprawdzi się także do prowadzenia wideo konferencji podczas home office czy e-learningu. Jego niewielkie wymiary i waga, a także wytrzymała bateria uprzyjemnią Twój czas podczas pracy, nauki, domowego odpoczynku lub podróży pociągiem czy autokarem. Dzięki wbudowanym różnorodnym funkcjom tablet pozwala na łatwą komunikację bezprzewodową i łączenie z Internetem niezależnie od miejsca i czasu.
Specyfikacja techniczna
| Producent | BLOW |
|---|---|
| Model | PlantinumTAB 10 |
| Procesor | Octa Core |
| Aparat - Przód | 5 |
| Aparat - Tył | 8 |
| Taktowanie (Boost) | 1.6 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Taktowanie procesora | 1.2 |
| Pozostałe informacje o procesorze | Octa-core (8-rdzenie) Spreadtrum SC9863A, Cortex-A55 prędkość do: 1.6GHz |
| Zainstalowana pamięć RAM | 4 |
| Pojemność baterii | 7000 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza | 10.1 cala, pojemnościowy, pięciopunktowy o rozdzielczości 1920x1200, IPS |
| Pamięć wewnętrzna | 64 |
| Wysokość | 245 |
| Szerokość | 153 |
| Głębokość | 9.2 |
| Gniazda we/wy | 1 x 3,5 mm minijack |
| Czytnik kart pamięci | Tak |
| Rodzina procesora | Cortex-A55 |
| Aparat fotograficzny | Tak |
| GPS | Tak |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Oznaczenia | |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Przekątna ekranu | 10,1'' |
| Rozdzielczość | 1920 x 1200 |
| System operacyjny | Android 12 |
| Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G | Wbudowany |
| Funkcja telefonu komórkowego | Tak |
| Komunikacja | Bluetooth 4.2 |
| Kolor | Platynowy |
| Waga | 1050 kg |
|---|---|
| Wymiary | 45 x 320 x 180 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |