szybkowary
Szybkowar LTDSD4
- Średnica: 22
- Wyświetlacz LCD: Nie
- Wymiary:
340 x 235 x 175 mm
- Pełna specyfikacja
Status: W magazynie
Dostępność: 2 w magazynie
241,32 zł / szt
296,82 zł brutto
Szybkowar LTDSD4
- Szybkowar Pression jest wykonany z najwyższej klasy 18/10 stali nierdzewnej i bardzo wytrzymałego tworzywa
- Łatwa w obsłudze pokrywa jest otwierana za pomocą przycisków przy użyciu jednej ręki
- Dzięki kontroli ciśnienia możliwe jest przygotowanie pysznego i delikatnego posiłku w bardzo krótkim czasie
- Szybkowar wyposażony jest w manometr, zawór bezpieczeństwa, zawór bezpieczeństwa kontrolujący nadciśnienie i masywne uchwyty ułatwiające obsługę i zapobiegające oparzeniu
- Szybkowar posiada solidne dno kanapkowe jest przeznaczony do stosowania na wszystkich typów kuchenek, w tym kuchenek indukcyjnych
Specyfikacja techniczna
| Producent | Lamart |
|---|---|
| Średnica | 22 |
| Wyświetlacz LCD | Nie |
| Wymiary | 340 x 235 x 175 mm |
| Akcesoria w zestawie | Pokrywa |
| Pojemność | 4 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | inox |
| Waga | 3560 kg |
|---|---|
| Wymiary | 195 x 260 x 340 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |