Szlifierka kątowa TAG41 1500W
- Moc: 1500
- Obroty silnika (maks.): 11000
- Rodzaj: Szlifierka kątowa
- Pełna specyfikacja
SZLIFIERKA KĄTOWA TAG41
Model TAG41 posiada średnicę tarcz 125 mm i wykonuje 2300 11 000 obrotów na minutę
Szlifierka kątowa TAG41 marki PRIME3 można wykorzystać do obróbki i cięcia metalu, betonu, szlifowania, wyrównywania lub oczyszczania powierzchni, np. z rdzy. Wysoka moc maksymalna 1400 W zapewnia wysokiej jakoś pracę urządzenia.
Model TAG41 posiada średnicę tarcz 125 mm i wykonuje 2300 11 000 obrotów na minutę. Montaż tarcz odbywa się za pośrednictwem mocnego gwintu o standardowym wymiarze M14, co pozwala zastosować końcówki ogólnodostępne na rynku.
Boczny uchwyt pomocniczy dopełnia komfortu obsługi.
W zestawie z modelem TAG41 znajdują się dwie tarcze tnące, 2 tarcze szlifierskie, klucz, uchwyt, szczotki, instrukcja obsługi oraz karta gwarancyjna.
| Waga | 2325 kg |
|---|---|
| Wymiary | 125 x 320 x 120 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | PRIME3 |
|---|---|
| Moc | 1500 |
| Obroty silnika (maks.) | 11000 |
| Rodzaj | Szlifierka kątowa |
| Wymiary | 31.5 x 7 x 9.5 cm |
| Waga | 1.76 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | czarny |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |