szlifierki
Szlifierka kątowa AG4010 1400W
- Moc: 1400
- Obroty silnika (maks.): 11000
- Rodzaj: Szlifierka kątowa
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
105,35 zł / szt
129,58 zł brutto
Szlifierka kątowa AG4010
Szlifierka kątowa z regulacją obrotów AG4010 marki BLAUPUNKT, w zależności od wybranego osprzętu/tarczy można użyć do obróbki i cięcia metalu, betonu, a także do szlifowania, wyrównywania lub oczyszczania powierzchni, np. z rdzy.
Model AG4010 posiada średnica tarcz 125 mm i wykonuje 2300 11 000 obr./min. Wysoka moc maksymalna 1400 W zapewnia wysokiej jakości pracę urządzenia.
Montaż tarcz odbywa się za pośrednictwem mocnego gwintu o standardowym wymiarze M14, co pozwala zastosować końcówki ogólnodostępne na rynku.
Boczny uchwyt pomocniczy dopełnia komfortu obsługi.
| Waga | 2600 kg |
|---|---|
| Wymiary | 120 x 130 x 320 cm |
Specyfikacja techniczna
| Producent | Blaupunkt |
|---|---|
| Moc | 1400 |
| Obroty silnika (maks.) | 11000 |
| Rodzaj | Szlifierka kątowa |
| Wymiary | 32 x 11 x 10 cm |
| Waga | 1.7 |
| Pozostałe parametry |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Funkcje |
|
| Zasilanie | Sieciowe |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Niebieski |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |