pozostałe
Szczotka prostująca AD 2324
- Powłoka: Ceramiczna
- Obrotowy przewód: Tak
- Temperatura (min.): 130
- Pełna specyfikacja
Status: Brak na stanie
20,00 zł / szt
24,60 zł brutto
Specyfikacja techniczna
| Producent | Adler |
|---|---|
| Powłoka | Ceramiczna |
| Obrotowy przewód | Tak |
| Temperatura (min.) | 130 |
| Temperatura (maks.) | 210 |
| Separator | Szczotka prostująca AD 2324 łączy w sobie zalety zwykłej szczotki i prostownicy. Dzięki działaniu temperatury jednocześnie ułatwia rozczesywanie włosów oraz sprawia, że stają się one prostsze. Jednak w porównaniu do prostownic, jest zdecydowanie bezpie |
| Ilość temperatur | 5 |
| Wymiary | 280 x 45 x 38 mm |
| Pozostałe informacje |
|
| Długość przewodu zasilającego | 180 |
| Oznaczenia | |
| Kolor | Zielony |
| Waga | 300 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 x 330 x 60 cm |
| Wysyłka | Przedpłata | Płatność gotówką przy odbiorze |
|---|---|---|
| Kurier DPD | 5,00 zł | 10,00 zł |